Cesty k podnikaniu s Mgr. Jurajom Málikom – Začať a úspešne dokončiť

Obchodná akadémia sv. Tomáša Akvinského v snahe rozvíjať myslenie i schopnosti žiakov úspešne rozvíja spoluprácu s viacerými súkromnými firmami či podnikateľmi. V tomto školskom roku nadviazala aktívnu spoluprácu s firmou Poradca podnikateľa, ktorá má dlhoročnú rodinnú tradíciu a jej majiteľom je Mgr. Juraj Málik. Príležitosť stretnúť sa s ním mali naši žiaci i učitelia dňa 26. októbra 2017 v Diecéznom centre v Žiline, kde im odovzdal svoje skúsenosti a cenné rady v podnikateľskej činnosti.

Čítať ďalej...

36 + 1 Tour

Som pôvodným povolaním učiteľ a stále mám blízko k študentom a školám. Medzičasom som za viac ako 25 rokov podnikania získal celý rad skúseností, ktoré ďalej rozvíjam a verím, že dnešným mladým ľuďom mám čo ponúknuť. Rád sa s nimi stretávam a diskutujem.

Poradca podnikateľa aktívne podporuje stredné a vysoké školy programom  "PP Poradca pre školy", ale aj ja osobne som sa rozhodol prispieť a odovzdať študentom moje skúsenosti, podeliť sa o roky praxe v podnikaní a manažmente. Verím, že to bude pre mladých ľudí prínosom a inšpiráciou - tak vznikol program "36+1 Tour".

Čítať ďalej...

Značky a firmy, ktoré patria do nášho holdingu

Poradca podnikateľa – slovenská firma s takmer 30 ročnou históriou, majiteľom ktorej je Juraj Málik

vertical_align_top