Článok Žilinský kuriér

 Aj jeden človek dokáže zmeniť svet

 

Žilinčan Juraj Málik je majiteľ firmy Poradca podnikateľa, no spektrum jeho záujmov je omnoho širšie. Patrí medzi najvýraznejšie osobnosti nášho mesta a stojí za značkami ako Jánošíkov dvor, Rozum a Cit či galéria SOHO1. Sme radi, že nám dovolil nazrieť do jeho sveta a priblížil nám svoju životnú filozofiu, vďaka ktorej sa mu darí meniť svet k lepšiemu.  

Čítať ďalej: Článok Žilinský kuriér

Manažérsky diár

Rok 2018 je prevratný. Viete, v čom?

Naši zákazníci používajú nový Manažérsky diár, v ktorom uplatňujú systém Ruky – ťaháku na osobný rast, šťastie a úspech. Ten je známy vďaka svojmu autorovi, majiteľovi spoločnosti Poradca podnikateľa Jurajovi Málikovi.

Začnite tým  najpodstatnejším (vízia, sen) – vyberte a zapíšte si to, čo je pre Vás zásadné z dlhodobého hľadiska. Vaša „zlatá rybka“ je ten veľký krok, ktorý sa dlhodobo zamýšľate urobiť, no máte pred ním rešpekt. TO ZÁSADNÉ  MUSÍ BYŤ NA PRVOM MIESTE.

 

Čítať ďalej: Manažérsky diár

Objavte svoj talent!

Talent je niečo, čo má v sebe každý z nás. Čo radi robíte? Za čo vás ľudia chvália? Radi maľujete a ľuďom sa vaše obrazy páčia? Tak skúste pouvažovať nad obchodnou a marketingovou stratégiou a začnite ich predávať. A keď to neviete, prizvite si k sebe niekoho, kto vám s tým pomôže. Alebo namiesto toho, aby ste začali konečne konať, čítate jeden príbeh úspešného človeka za druhým a v procese sa namotivujete, pretože toto predsa dokážete aj vy, a potom to necháte tak a trápia vás výčitky svedomia? Zoberte si svoju ruku a nechajte sa vniesť do príbehu úspešného slovenského podnikateľa. Človeka, ktorý vybudoval jedno z najväčších vydavateľstiev - Poradca podnikateľa, a to v domácich podmienkach. Tvrdo pracoval, často sa nechal viesť intuíciou a teraz žije svoj sen a popri tom, ako sa stále vzdeláva, odovzdáva svoje skúsenosti aj iným.  Juraj Málik

Čítať ďalej: Objavte svoj talent!

Značky a firmy, ktoré patria do nášho holdingu

Poradca podnikateľa – slovenská firma s takmer 30 ročnou históriou, majiteľom ktorej je Juraj Málik

vertical_align_top