Život so značkou – je nezabudnúť

 

Som presvedčený, že keď človek dostane život, ten dar-zázrak, je predurčený na to, aby niečo vybudoval.

Nemusí to byť dom ani továreň, ani raketa.
Verím, že sme obdarení, a to každý z nás, aby sme ľudí, blízkych alebo svet urobili šťastnými. Verím, že to je možné aj zdanlivo drobnými činmi. Každý môže darovať úsmev, pochvalu, humor, priazeň či dotyk.  A verte, že tieto veci tvoria šťastie viac ako auto,  chata alebo „hodiny s vodotryskom“.
Pochopil som – a som preto šťastný – ako vzniká radosť a šťastie.

Verím, že žijem život poctivo a túto základnú myšlienku šťastia som sa snažil zabudovať aj do DNA Poradcu podnikateľa.

30 rokov spoločnosti Poradca podnikateľa nie je len o výbornom nápade môjho úžasného otca a skvelej dlhodobej stratégii.
Je to jednoduchšie  – stačí len nezabudnúť na blízkych, kolegov, zamestnancov, priateľov a skúsiť porozumieť ich predstavám o radosti a šťastí.
Toto je rodina, priateľstvo, láska aj firma.

To je život. Nezabudnúť na druhých!

Poradca podnikateľa

Tvoríme najlepšie riešenia – Vzdelávame – Dávame šťastie

 

Juraj Málik, majiteľ spoločnosti Poradca podnikateľa,  16. 1. 2020

Čítať ďalej...

Článok Žilinský kuriér

 Aj jeden človek dokáže zmeniť svet

 

Žilinčan Juraj Málik je majiteľ firmy Poradca podnikateľa, no spektrum jeho záujmov je omnoho širšie. Patrí medzi najvýraznejšie osobnosti nášho mesta a stojí za značkami ako Jánošíkov dvor, Rozum a Cit či galéria SOHO1. Sme radi, že nám dovolil nazrieť do jeho sveta a priblížil nám svoju životnú filozofiu, vďaka ktorej sa mu darí meniť svet k lepšiemu.  

Čítať ďalej...

Ťahák na úspech nájdeš vo svojej ruke

Uchopte pevne Ťahák na úspech – jednoduchý princíp Ruky bude stále s vami, pomôže vám rásť, byť šťastným a na ceste k úspechu. Báječné je, že ťahák – svoju ruku nosíte stále so sebou!

Táto kniha je treťou z cyklu motivačných kníh Juraja Málika, majiteľa spoločnosti Poradca podnikateľa. Je krátka, výstižná a princípy v nej sú názorné a ľahko zapamätateľné. Systém Ruky – ťaháku na osobný rast, šťastie a úspech je založený na praktických skúsenostiach autora knihy, ktorý je úspešným podnikateľom, báječným motivátorom seba aj všetkých okolo, má športového ducha a veľké srdce. Okrem slov v knihe za neho hovoria najmä činy viditeľné v jeho aktivitách.

Inšpirujúce sú okrem Ruky aj „zakliate schody“ – jednoduché heslo, ktoré vám pomôže nevzdávať sa. Podobných „motivačných kotiev“ je v knihe pre vás pripravených viacej a aj keby vám v pamäti zostala iba jedna – stojí za to si knihu prečítať.

Príbeh firmy Poradca podnikateľa a našej rodiny

Na začiatku bola nenápadná, jednoduchá myšlienka – nápad pomáhať podnikateľom. Myšlienka jedného zapáleného človeka, ktorá rozpohybovala energiu a vesmír. Veľmi rýchlo sa začala rozvíjať, až narástla do rozmerov úspešnej firmy PP – Poradca podnikateľa.

Čítať ďalej...

Značky a firmy, ktoré patria do nášho holdingu

Poradca podnikateľa – slovenská firma s 30 ročnou históriou, majiteľom ktorej je Juraj Málik

vertical_align_top